Koda Kumi - TRICK COVER !Na oficjalnej stronie Kuu-chan pojawił się już pierwszy podgląd okładek z najnowszego 7 albumu TRICK, którego premiera zapowiadana jest na 28 stycznia 2009!

Jeżeli patrząc na Cover CD Only i CD+2DVD przyjdzie Wam na myśl, że już coś podobnego widzieliście ekhm, czytaj: Britney Spears-Circus, P!NK-Funhouse, Anna Tsuchiya-Nudy Show, to bardzo dobrze kojarzycie. Na załączonym obrazku widać, że stylizacja okładek jest utrzymana w bardzo modnym teraz stylu cyrkowym...

Mój osobisty gust podpowiada mi, że Koda na CD only wypada lepiej niż jako pajac na zwariowanym CD+2DVD i powiem wam nawet, że jej poza (z CD only) kojarzy mi się z Lady Gagą.

Czekamy jednak również na Wasze komentarze, na temat tego czy nowe okładki są hot or not i jak Koda sprawdza się w takim stylu?

similar (podobne):Source: Koda Kumi Official Site, TBF

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

cd+2dvd jest paskudna

Anonimowy pisze...

Okropna jest CD/DVD Masakrycznie obleśna. Kuu jako pajac? Ludzie zazwyczaj mają traumy związane z klaunmi pajacami i pierrotami... Ne, zdecydoanie nie dla tej wersj!

Teela Zain Elmes pisze...

Pierwsza fotka jest świetna, druga natomiast to jedna wielka klapa.

Anonimowy pisze...

mi sie okładki do cd+2dvd bardzo podoba bo do cd jest tak okropnie nudna. taka zwyczajna. Nic ciekawego;/

No a cyrk ostatnio modny?życie xD aczkolwiek uważam, że Koda najlepiej wygląda na tych zdjęciach. tak najbardziej cyrkowo z tych wszystkich artystek. Psychodeliczne rzekłabym ;p