Koda Kumi - Faraway 33s (PREVIEW)

Na Oficjalnej stronie Kody Kumi pojawił się 33 sekundowy preview nowej ballady faraway.
Słuchający utworu fani od razu"wyłapią" różnice między nowym nagraniem, a urywkiem z trailera (wersja tą słychać w naszym odtwarzaczu).
Najprawdopodobniej jest to refren piosenki, w którym słychać chórki.

faraway 33s (PREVIEW) | DOWNLOAD | mp3 1,039 KB


Source: Koda Kumi Official Site, Soma_nana@PC

4 komentarze:

Fanku87 pisze...

będzie tylko jedna wersja faraway a 3 wersje singla (no chyba że będą też jakieś remixy do tej ballady; jak wiemy tracklista wciąż jest nieznana) ludzie piszą że to co słyszymy na oficjalnej stronie Kuu to pierwszy refren piosenki, stąd jest "słabszy" od tego co słyszymy podczas trailera Subaru ;)(to może być "finał") ja tak to rozumiem ;) a z tym PV to Emi masz na myśli, że gdzieś już jest dostępny pogląd klipu do faraway? bo z tego co ja wiem PV - Promotional VIDEO czyli na nasze "teledysk" "klip" ;)

Emi i Aga pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Emi i Aga pisze...

eh dzięki za poprawki, tak to jest jak się chcę coś napisać późnym wieczorem, a pada się przed monitorem. Sczerze to zupełnie nie miałam siły zagłębiać się w wywody psychofanow Kuu z JPM i dlatego tak wyszło.
Z tym PV, to też jedna wielka pomyłka
nie wiem skąd mi się to wzięło O_o chodziło przecież o preview. Jeszcze raz dzięki wielkie za odzew.

Fanku87 pisze...

spoko, nie dziwię Ci się, sam nieraz zostałem wprowadzony w błąd co do newsów :) a z tym "PV" to i ja jeszcze jakiś czas temu nie miałem pojęcia jak to jest - czy to odnosi się do reklamy w której została wykorzystana piosenka (to jest raczej CM - commercial movie) czy też używa się tego skrótu na określenie zapowiedzi klipu czy właśnie może previewsów piosenek ;) na szczęście znajomy który siedzi w jmusic od jakiś 7 lat rozwiał te wątpliwości :) pozdrawiam