Masa vs. Koda Kumi (Mashups and Remixes)Z radością obserwujemy, że Nasze posty z serii "ciekawostki", czy "offtopic" cieszą się Waszym zainteresowaniem, dlatego też na dzisiejsze niedzielne popołudnie również zaplanowałyśmy specjalną notkę.

Mas4 A.K.A Masa, to dwudziestojednolatek z Brazylii, który swoją karierę zaczął w 2005 roku. Od tamtej pory jego popularność w Internecie za pośrednictwem serwisu YouTube i jego własnego bloga znacząco wzrosła.
Mas4 wydaje swoje indywidualne single i albumy, na których znajdują się jego remixy i mash-upy azjatyckich oraz amerykańskich i europejskich piosekarzy, piosenkarek, czy grup...
Tak więc usłyszeć możecie Kode Kumi BoA, Epik High, Utade Hikaru, T.I, The Jonas Brothers, Beyonce, Aaliyah, Christine Aguilere, Namie Amuro oraz wielu, wielu innych artystów...

9 października 2008 premierę miał krążek Masa vs. TABOO gdzie inspiracją dla Masa była piosenka Kody Kumi - TABOO, którą zmiksował z kawałkami znanych artystów z zachodu.

cała tracklista:

1.Closer TABOO (Koda Kumi Vs. Ne-Yo)
2.WhenI TABOO Up (Koda Kumi Vs. The Pussycat Dolls)
3.Missing TABOO (Koda Kumi Vs. IU)
4.Always & anytime (Koda Kumi Vs. Koda Kumi)
5.Go! Ladies (Koda Kumi Vs. Koda Kumi)

Polecamy Wam ten świetny mini-album, Download znajdziecie poniżej!

Masa vs. TABOO (Mash-up single).rar

Oprócz tego inne mixy Kuu znajdziecie na jego albumach, przy czym my umieszczamy je do pobrania w postaci oddzielnych mp3.
(Ostatnie mp3, nie jest remixem Masa, jednak, naprawdę jest godne uwagi)

The LAST Fear (Koda Kumi & Tohoshinki vs. Lily Allen).mp3
Candy Like Me (Koda Kumi vs. Girlicious).mp3

Koda Kumi - BUT (Masa vs. The Ice Remix).mp3

Britney Spears - Circus (Xelakad TABOO Mix).mp3

Video podgląd remixów - mash-upów.Credits&Source&Download: http://www.masamixes.com/
(jeżeli jesteście zainteresowani inną twórczością Mas4 zajrzyjcie na jego bloga, znajdują się tam nowe projekty i download!)


2 komentarze:

MangoBreeze/Deviruchi :3 pisze...

Odpimpowany Circus brzmi lepiej od oryginału, idę szukać więcej Britney!

Anonimowy pisze...

Nie lubię remixów MASY, jego produkcje są na przysłowiowe "jedno kopyto". Bardzo spodobał mi się za to mix-mash Circus vs. TABOO - brzmi lepiej niż oryginalny Circus i oryginalne TABOO.