Kumi news!Chociaż do festiwalu a-nation'10 musimy poczekać jeszcze 133 dni, organizatorzy już planują imprezę i wraz z tym na oficjalnej stronie w specjalnym głosowaniu pytają:
Występ którego artysty chciałbyś obejrzeć na tegorocznym a-nation?

W ankiecie wzięło już udział ponad 800 osób, a Kumi znalazła się na trzecim miejscu w najbardziej oczekiwanych artystach!
Każdy z Was może wziąć udział w głosowaniu!
Wystarczy odwiedzić stronę z ankietą wybrać ulubionego artystę z listy po prawej stronie i kliknąć w japoński napis 'vote' na samym dole listy pod pustym polem, w które nic nie wpisujemy :)

***

W sieci pojawiły się skany oraz download wydania koncertowego DVD:
Koda Kumi Live in Taiwan

01_10.jpg (498 KB)02_8.jpg (547 KB)
03.jpg (395 KB)05_10.jpg (428 KB)
04_5.jpg (364 KB)06_3.jpg (323 KB)
07_9.jpg (88 KB)

My publikujemy skany, download pojawi się wkrótce.
Mile widziane są osoby, które zechcą pomóc w uploadzie poszczególnych partów koncertu :)

Swoją drogą warto wspomnieć co nieco na temat pierwszych komentarzy odnośnie tajwańskiego koncertu. Osoby, które już go obejrzały niemal zgodnie twierdzą, że jest on po prostu... nudny. Koda powtarza stroje i dawne pomysły, natomiast najlepsze piosenki, pojawiają się w remiksie gdzie każda trwa o wiele krócej niż w oryginale!

Warto więc osobiście przekonać się czy te opinie nie są zbyt ostre?Kolejny news dotyczy już tegorocznej trasy koncertowej:
KODA KUMI LIVE TOUR 2010 ~UNIVERSE~

Jak podczas zeszłej trasy wylosowani fani z oficjalnego fanclubu będą mogli spotkać się osobiście z samą Kodą, tuż po koncercie!Koda napisała specjalne życzenia dla zwycięzców tegorocznego rozdania nagród Billboard Japan, do których sama dostała nominacje.

Source: JPM (members), kumiland.awardspace.com,
http://daggi-x.livejournal.com/53086.html
http://dbskkingdom.blogspot.com/2010/03/info-100319-which-artist-you-like-to.html


Brak komentarzy: