Koda Kumi - JUST THE WAY YOU ARE (PV)

W sieci pojawił się oczekiwany PV drugiego i niestety (jak podają oficjalnie informacje) ostatniego klipu Kody Kumi - JUST THE WAY YOU ARE z najnowszego albumu TRICK.

Ta piosenka jest naprawdę o naturalnej Kuu-chan. Codziennie nie jest tak świetnie jak w Dramach, ale wtedy twoje przyjaciółki wspierają Cię. Masz melancholijny nastrój, lub nie chce Ci się wstawać rano z łóżka !? - wtedy wystarczy rozmowa z dziewczynami i wszytko od razu jest lepiej - taki opis JTWYA mogliśmy przeczytać w wywiadzie z Kumi dla magazynu ViVi.

Do tego w video klipie wystąpiły prawdzie przyjaciółki Kody: Reiko, Ai oraz Miwa - jak dziewczyny bawiły się na planie zdjęciowym zobaczyć możecie w materiale making of : http://www.tudou.com/programs/view/Yd5I4w_UMSE/

Poniżej oficjalny PREVIEW!
DOWNLOAD: Koda Kumi - JUST THE WAY YOU ARE (PV)

PS. Czy Wy też czujecie na tym teledysku klimat jak z klipu anytime :) ?

Source: JPM, YumEmiKo@wrzuta.pl

3 komentarze:

ayu-chan pisze...

jak dla mnie to bardzo fajny klip;P pogodny i dobry na pochmurny dzień;D uwielbiam jtwya!!!=x_x= to jedna z moich ulubionych piosenek kuu!!!;) go go kumiko!!!O_o

Fanku87 pisze...

mnie też się klip podoba :) całe szczęście nie jest aż tak infantylny jak anytime ;) poza tym znowu mamy nawiązanie do tematyki krążka (karuzele, wesołe miasteczko) Koda bardzo ładnie wygląda :)

Xenobia4 pisze...

Oh~! It's cute! Only Koochan could do something so simple and still amaze me to tears. :3